Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksident i rëndë në Kumanovë, përfshihen 3 vetura

Kumanovë, 5 shkurt – Në rrugën 11 nëntori në Kumanovë, afër shkollës së mesme ekonomike ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku janë përfshirë 3 vetura.

Për momentin ende nuk ka të dhëna nëse ka të lënduar në këtë aksident.

Policia është në vendngjarje, por ende nuk janë verifikuar dëmet dhe shkaqet e aksidentit.

Postime të ngjashme

Bexheti: Kisha nderin të mirëpres Ambasadorin e BE-së në Shkup, Dejvid Gir

R Zh

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

D V

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Lëvizja Besa zgjedhë strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës, lëvizja po ritet

D V

Mbeturinat dhe uji i pijshëm problem në komunën e Tearcës

D V

Bashkia e Shkupit të premten me spërkatje kundër mushkonjave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...