Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Ferizaj: Një i vdekur dhe një i lënduar

Ka ndodhur një aksident i rëndë në mëngjesin e ditës së sotshme në orën 03:50, në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, njofton Insajderi.

Si pasojë e këtij aksidenti, ka humbur jetën një person i gjinisë mashkullore dhe një tjetër ka pësuar lëndime të rënda trupore ku edhe po trajtohet në QKUK,  raporton zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Gazetën Online Insajderi.

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se bëhet apelohet gjithashtu që qytetarët të jenë vigjilent gjatë vozitjes në mënyrë që të shmangën raste të tilla me fatalitet.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Haxhiu: Shqipëria mund ta padisë Serbinë për gjenocid në emër të Kosovës

Dafina Vidishiqi

Përfundon takimi Kurti-Macron, zv.kryeministrja Emilija Rexhepi tregon çka u bisedua

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Brenda dhe jashtë pallatit Elysee, takimi Macron-Kurti

Dafina Vidishiqi

Apeli miraton pjesërisht mocionet e Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt, kërkon nga ZPS version të korrigjuar të aktakuzës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...