Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident i rëndë në Shkup

Shkup, 22 janar – Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën M.T Glagonov në kryqëzimin me rrugën F.Ruzvelt në Shkup.

Për momentin nuk dihet nëse ka të lënduar, por në këtë aksident të frikshëm trafiku janë përfshirë të paktën 4 vetura dhe siç shihet edhe nga nga fotoja, dëmet në njërën prej automjeteve të përfshira në këtë aksident janë të mëdha.

Postime të ngjashme

Zhurnal mëson / Afaristi i mirënjohur, Argëtim Saliu kandidat për kryetar komune i koalicionit ASH – AAA për Strugë?

Bexhet Musliu

Bilall Kasami dhe gjithë funksionarët e Lëvizjes Besa bëjnë thirrje për Regjistrim të popullatës

T E

“Shtetësia”, janë paraqitur rreth 1 000 persona

T E

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...