Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident i rëndë në Tiranë

Zhurnal Ads

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një person dhe e ka dëmtuar rëndë.

Ngjarja ka ndodhur pranë urës së Institutit në Tiranë, thanë dëshmitarë nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur dhe ambulancat, duke e dërguar të plagosurin në spital, raporton Syri.net.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rama publikon vlerësimin e ”The Lancet” për sistemin shëndetësor: Shqipëria me pikët më të larta në rajon

admin

Naftëtarët e Ballshit hyjnë në grevë urie

admin

Mediu: Zgjedhjet e 25 Prill kanë një rëndësi kombëtare për të kthyer Shqipërinë në rrugën Europiane

S.B.

Nëntë persona ndiqen penalisht në Korçë pas protestës së djeshme, ku u lëndua një polic

S.B.

“Jam krenar që jam mik i Erdoganit”/ Rama: Mitsotakis do të vijë në Shqipëri për marrëveshjen

admin

Kuvendi miraton përbërjen e Komisionit për raportin e Dick Marty dhe marrëveshjet me BERZH e EBA! Rrëzohet dekreti i Metës për Ligjin e Policisë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...