Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident i rëndë në Vlorë, humb jetën një femër, disa të lënduar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Levan.

Ndërkohë mësohet se si pasojë e aksidentit ka pasur edhe një viktimë e seksit femër.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se ka edhe të tjerë persona të lënduar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po mundohet të zbardhë dinamikën aksidentit.

Postime të ngjashme

Sot, Këshilli Stabilizim Asociimit/ Borrell dhe Várhelyi: Praktikisht Shqipëria përmbushi kushtet

S.B.

Meta mbështet thirrjen e kreut të KQZ: Sa më shumë parti e kandidatë me integritet të lartë moral, më shumë mundësi për një pjesëmarrje historike

S.B.

Kryemadhi pas firmosjes së marrëveshjes me Bashën: Mund të kemi edhe kundërshtime, por do të vendosim të parin interesin kombëtar

S.B.

Marrëveshja PD-LSI/ Reagon Spiropali: Imagjinare! Kjo është për për të vënë duart në kokë. Basha është aeroplan pa bisht

S.B.

PD dhe LSI nënshkruajnë marrëveshjen e koalicionit paszgjedhor me sloganin ‘Shqipëria, shtëpia që fiton’

S.B.

“Dyshojmë që qarkullojnë variantet e reja të Covid-19″/ Manastirliu: Me vaksinat AstraZeneca do të kemi prioritet mësuesit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...