Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident i rëndë trafiku në Ponikva, një person e ka humbur jetën

Një person e ka humbur jetën, ndërsa dy janë lënduar rëndë në një aksident trafiku që ndodhi rreth orës tre të mëngjesit në vendin Aerodrom na Ponikva.

Automjeti I udhëtarëve “Volksvagen tuareg” me targa bullgare, i cili po lëvizte në drejtim të Koçanit, në vend që të kthehej djathtas drejt qytetit, vazhdoi drejt dhe fluturoi në humnerë të lartë disa dhjetëra metra.

Tre personat që ishin në automjetin e përmbysur janë nga rajoni i Koçanit dhe kanë afërsisht të njëjtën moshë.
Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer prokurori public dhe ekipi nga Stacioni policor nga Koçani.

Postime të ngjashme

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

Sanksione për 109 vozitës në Shkup, 30 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...