Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksident i rëndë trafiku, vdes një 18-vjeçar

Shkup, 1 maj, Zhurnal.mk – Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën rajonale Dellçevë-Berovë, ku jetën e ka humbur një 18-vjeçar.

Vetura derisa ka qenë duke lëvizur, e ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga korsia.

Në vendngjarje ka intervenuar ekipi i Ndihmës së shpejtë, nga ku njoftojnë se me 18-vjeçarin F. A. janë drejtuar në Klinikën më të afërt, por gjatë rrugës ai ka ndërruar jetë.

Në veturën e aksidentuar, ka qenë edhe një ri tjetër, tek i cili sipas mjekëve nuk janë vërejtur lëndime.

Rastin e kanë konfirmuar nga policia, nga ku njoftojnë se me detaje do të dalin gjatë ditës së nesërme.

Postime të ngjashme

Ministria e Arsimit pa detaje për vitin e ri shkollor në shtator

Zekirija Haxhiu

VMRO: Kompromisi për gjuhën, tradhti kombëtare

Zekirija Haxhiu

19 raste të reja dhe 2 viktima nga Covid

Zekirija Haxhiu

Këshilli i BE-së me mbështetje të madhe për propozimin portugez

Zekirija Haxhiu

Pahor: Do të ishte tragjike për Shkupin nëse vetëm Shqipëria mer dritë jeshile për negociata

Zekirija Haxhiu

Prej nesër në Greqi mund të hyhet edhe me test të shpejtë

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...