Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident i rrëndë në Dellçevë, një person humbi jetën

Në datën 17.11.2020 në orën 20.40 është denoncuar se në rrugën  magjistrale Dellçevë-Makedonska Kamenicë, te vendi i quajtur “Batkova Çeshma”, në afërsi të f.Dramçe, Dellçevë, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Citroen”, i drejtuar nga L.T.(49) nga Makedonska Kamenica dhe automjeti i udhëtimit “Vollvo”, i drejtuar nga P.S.(52) nga Makedonska Kamenica, të dy automjetet me targa të Makedonska Kamenicës. Në aksident, P.S. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku dhe ka ndërruar jetë. Lëndime të rrënda trupore ka marrë edhe L.T., të konstatuara në Spitalin Klinik – Shtip. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga Prokurori publik dhe ekipi inspektues i Stacionit policorë – Dellçevë.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...