Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident i rrëndë në Shkup: U ndeshën një “Golf” dhe “Hjundai”

Dy persona janë lënduar rëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në Shkup.

Në datën 26.11.2020 në orën 17.50 në udhëkryqin nga rruga shërbyese e cila e lidh qarkoren e qytetit të Shkupit me rrugën lokale fshati Stajkovcë – fshati Rashtak ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Golf” me targa të Shkupit i drejtuar nga 54 vjeçari A.M. nga Shkupi dhe automjeti i udhëtimit “Hjundai” me targa të Shkupit i drejtuar nga 36-vjeçari S.E. nga Shkupi. Pas aksidentit S.E. dhe bashkëudhëtari nga automjeti “Hjundai”, 40-vjeçarja I.I. janë dërguar në Spitalin e qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku te S.E. janë konstatuar lëndime, ndërsa te I.I. janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit, informon MPB.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...