Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident i tmerrshëm afër parkut të Çairit, ka të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në bulevardin Hristijan Todorovski Karposh disa qaste më parë.
Dy makina janë përplasur, ndërsa si pasojë e aksidentit ka edhe persona të lënduar.
Policia ka dalë në terren për të bërë ekspertizë.
Gjatë ditës do të ketë informacione lidhur me aksidentin.

Postime të ngjashme

Zaev: Marrëveshja e Ohrit solli frymë të re në drejtimin e politikave që ndërtoјnë ura, së bashku zhvillohemi si shtet anëtar i NATO-s dhe anëtar i ardhshëm i BE-së

D V

Për lista të hapura në zgjedhjet lokale do të diskutohet prejse Kuvendi do t’i sjellë ndryshimet e Kodit Zgjedhor

D V

Mariçiq: Mund të sillet ndryshimi që procesi gjyqësor të mos fillojë prej fillimit pas largimit të disa gjykatësve

D V

Tema globale për zgjedhje lokale, partitë fillojnë me mobilizimin e anëtarësisë

Z H

Do të ashpërsohen dënimet për sulmet ndaj gazetarëve

Z H

BESA insiston në Grafën Etnike: S’ka kthim prapa!

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...