Kosovë

Aksident komunikacioni në Prishtinë

Zhurnal Ads

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni mbrapa konvikteve, raporton “Epoka e re”.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Presidenti francez: Mosmarrëveshja midis Kosovës dhe Serbisë është çështje e sigurisë evropiane

S.B.

​Pesë të vdekur dhe 50 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

admin

Ministri i Jashtëm grek të premten në Kosovë, takohet me ministren Haradinaj-Stublla

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...