Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident me një të vdekur në Golem, arrestohet 30-vjeçari

Zhurnal Ads

Golem- Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e  djeshme në vendin e quajtur “Mbikalimi i Golemit” , ku një makinë me drejtues E. P., 30 vjeç është përfshirë në një aksident me një motor me drejtues A. Gj. dhe pasagjere shtetasen L. Gj., ku për pasojë shtetasi A. Gj. ka humbur jetën, ndërsa shtetasja L. Gj. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë sot, policia ka vënë në pranga shoferin e makinës, E. P., 30 vjeç

Njoftimi i policisë:

Është arrestuar E. P., 30 vjeç, pasi ditën e djeshme, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Golemit”, është përfshirë në një aksident me mjetin motor me drejtues A. Gj. dhe pasagjere shtetasen L. Gj., ku për pasojë shtetasi A. Gj. ka humbur jetën, ndërsa shtetasja L. Gj. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kanosje me armë në Fushë Kosovë, arrestohen dy persona

S.B.

Këmbësori lëndohet rrëndë në një aksident në Tetovë

S.B.

Hapja e shkollave, Manastirliu: Rrisim me 30% ekipet e epidemiologëve

admin

Sejko: Ekonomia drejt normalitetit në vitin 2021, vaksinat japin shpresë për fundin e pandemisë

T E

Rindërtimi/ Rama në Gjipalaj të Shijakut: 58 familje të zonës do e festojnë Vitin e Ri në shtëpi të reja

S.B.

Rama ironizon Bashën: Ke ngelur midis gropës së Saliut dhe grepit të Likes për tiganin e Monës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...