Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident me paraglajder, lëndohet një shtetase ruse

Një aksident me paraglajder ndodhi në Maqedoni. Gjatë këtij aksidenti është lënduar rëndë një grua nga Rusia.

Ajo pësoi lëndime të rënda gjatë lëshimit me parashutë, thonë nga policia.

Dje në SPB Manastir u raportua se në rajonin e fshatit Trnovci, ndërsa po zbriste me paraglajder, N.S. (62) nga Rusia mori lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin Klinik në Manastir.

Postime të ngjashme

Gjendet trupi i një burri të vdekur në afërsi të Zhirovnicës

Z H

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

Arrestohen dy persona në Pejë për marrje me prostitucion

D V

Aksidentohet një veturë e nuses në Gllarevë

D V

Në Shkup, janë gjobitur 243 shoferë, 56 për ngasje të shpejtë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...