Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident me vdekje në aksin rrugor Tapizë-Thumanë

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e së dielës aksin rrugor Tapizë-Thumanë. Njoftohet se nga përplasja e dy automjeteve ka humbur jetën drejtuesi i një mjeti tip “Fiat”.

60-vjeçari duke drejtuar automjetin e tij është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues K. B., rreth 41 vjeç. Ky i fundit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 01.11.2020, rreth orës 08:15, në aksin rrugor Tapizë-Thumanë, shtetasi H. M., rreth 60 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Fiat” është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin K. B., rreth 41 vjeç, e për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi H. M., ndërsa shtetasi K. B., ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Sulmoi programin e PD, Bardhi i përgjigjet Ramës: Qetësohu! Ky është vetëm fillimi!

S.B.

Manastirliu në Kuvend: Kemi kontraktuar doza vaksinimin për 800 mijë qytetarë

S.B.

Shqipëri, Kuvendi miraton 5 Akte Normative

S.B.

Të shtëna me armë zjarri në Mamurras, plagoset 60-vjeçari

S.B.

“Masa që Shqipëria të mos plaket”, Rrushaj: Rreth 30 mijë familje të reja përfitojnë pagesë për fëmijët. Ja sa do të shkojë paga e mjekëve dhe infermierëve

S.B.

Hajdari:Ç`vlejnë ligjet kur s`ka vullnet për të luftuar krimin e organizuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...