Agjencia Zhurnal.mk

Aksident mes 5 veturave në autostradën Veles-Shkup

Shkup, 16 janar- Për shkak të një aksidenti autostrada Veles-Shkup tërësisht është mbyllur për komunikacion, informojnë nga LAMM.

“Në autostradën Veles-Shkup, në vendin e quajtur Kulla, ka ndodhur një aksident  mes shumë automjeteve dhe autostrada Veles-Shkup tërësisht është mbyllur për komunikacion”, citohet  në raportin e LAMM në orën 08:40.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...