Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident ndërmjet një biçiklete dhe veture në Çair

Shkup, 6 shkurt – Në rrugën “Kemal Sejfulla” në Çair ka ndodhur një aksident trafiku. Nga fotografitë në vendngjarje, shihet se si një veturë është përplasur me një biçikletë në udhëkryq.

Nuk ka informacione për të lënduar dhe shkaqet e aksidentit, por për informacione më të detajuara dhe të konfirmuara nga Ministria e Punëve të Brendshme do t’ju njoftojmë në vazhdim.

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Ende ka disa vatra aktive të zjarrit në rajonin e Kumanovës

Z H

Pa energji elektrike banorët e Studeniçanit dhe të Karposhit

Z H

MSH: Dje janë vaksinuar 12.939 qytetarë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...