Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksident në afërsi të Univerzitetit të Tetovës, 5 persona të lënduar

Zhurnal Ads

Tetovë, 20 shtator – Sapo ka ndodhur një as ki dent i rëndë në Tetovë ku kanë mbetur 5 të lë nduar.

Ak sid enti ka ndodhur në rrugën e Ilindenit në hyrje të Tetovës prej Gostivarit gjegjësisht në rrethrrotullimin afër shkollës bujqësore.

Siç mësohet, vetura Opel Corsa është përplasur me BMW ku kanë mbetur 5 të lë nduar mes tyre një vajzë ka pësuar lë ndime të rënda.

Policia ende është në vendin e ngjarjes dhe vazhdon të merret me zbardhjen e ak si dentit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sapo filloi seanca në Kuvend u dha një orë pushim, shkak dokumentet e papërkthyera në shqip

Z H

Regjistrimi i popullsisë do të kushtojë 8.5 milion euro

E.E.

Po krijohet panik, njerëz me diarre mendojnë se kanë koronavirus, thotë Markovski

admin

Teuta Arifi: Kujtimi për prof.Iljaz Mazllamin do të mbetet i paharruar

T E

Varhei nga Sarajeva: Ballkanin Perendimor e shohim si pjesë të Europës

T E

Përbërja e organeve të punës të komisioneve kuvendore

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...