Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident në aksin Belsh-Cerrik, ndërron jetë 23-vjeçari

Një 23-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme pasi është aksidentuar në  aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shalës.

I.Z. ka humbur kontrollin e makinës tip “Benz” dhe ka dalë nga rruga.

Cërrik/ Informacion paraprak

Në  aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç,  banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi  mjetit dhe për pasojë mjeti  ka  dalë nga rruga. Si pasojë  ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z.. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Postime të ngjashme

Përhapja e zjarreve/ Rama nxjerr videon: Zmbrapset furia e flakëve drejt Llogarasë

D V

Shqipëria kërkoi ndihmë, Holanda dërgon dy helikopterë dhe 47 ushtarë

D V

Kryebashkiaku i Gjirokastrës: Nëse është e nevojshme do të përdorim forcën për evakuimin e banorëve

D V

Shqipëri, ​99 raste të reja me COVID-19

D V

Vlorë, banesa përfshihet nga flakët

D V

Zjarret, BE dërgon 2 helikopterë drejt Shqipërisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...