Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në aksin Lezhë-Milot, një person i plagosur rëndë dërgohet drejt Traumës

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të hënë në aksin Lezhë-Milot.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se nja automjet ka goditur nga pas një eskavator.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetu i plagosur rëndë një persona, i cili është dërguar menjëherë për në spitalin e Traumës.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Lea Muslija

Sot hapen kufijtë Shqipëri-Greqi

Lea Muslija

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...