Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në aksin Librazhd-Përrenjas, furgoni përplaset me “Benz”-in, plagosen tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së hënës në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Përrenjas. Burime jo zyrtare bënë me dije se një automjet tip furgon mallrash është përplasur me një autoveturë tip “Benz” dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona të cilët janë transportuar me urgjencë për në repartin e kirurgjisë në spitalin e Librazhdit.

Fatmirësisht të tre të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Paraprakisht mendohet se shkak i aksidentit është bërë moti i keq me reshje të dendura.

Postime të ngjashme

Zjarr në Kalanë e Beratit, zjarrfikësit dyshojnë se është e qëllimshme

D V

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

Meta: 70 vatra aktive zjarri në Shqipëri po rrezikojnë rëndë pasuritë natyrore

D V

Ministria e Shëndetësisë publikon rastet e reja, ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

D V

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...