Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në “Arbëri”

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen Arbëria, në mes të një veture dhe një traktori.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, por në fotot e siguruara nga Ekonomia Online shihet se vetura ka pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...