Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, vdes një person

Zhurnal Ads

Një person ka vdekur si pasojën e një aksidenti trafiku në autostradën “Arbën Xhaferi”, raporton Express

Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës, njofton policia në raportin 24 orësh.

Në momentin kritik, viktima ka qenë duke drejtuar motoçikletën.

“Autostrada Arbën Xhaferi km-38 (NN) 31.10.2020 – 13:15. Ka ndodhur një aksident trafiku ku i përfshirë ka qenë një motoçiklist. Si pasojë e aksidentit viktima mashkull Kos. ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e Poilisë./

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

OVL: UÇK pranon 4 mijë dosje të Gjykatës Speciale, nuk dihet kush i solli

admin

10 viktima dhe 311 raste të reja në Kosovë

T E

Veliu reagon pas plagosjes së policit në Veternik

S.B.

Kurti: Ujmani është toka jonë, nuk i ka takuar kurrë Serbisë

admin

Hoxhaj: Kandidati për president duhet të jetë nga PDK-ja

S.B.

Çitaku: Gjendja e personave të lënduar mbrëmë është stabile

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...