Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në bulevardin ‘’Bajram Curri’’ në Tiranë, automjeti përplas këmbësorin e moshuar, dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur në bulevardin ‘’Bajram Curri’’ në Tiranë teksa një automjet ka përplasur këmbësorin e moshuar.

Saktësisht, në orën 10:50 mjeti me drejtues I.D, ka përplasur 65-vjeçarin P.N.

Ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Më datë 02.10.2020, rreth orës 10:50, në bulevardin “Bajram Curri”, mjeti me drejtues I.D., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P.N., 65 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Mjeti dhe drejtuesi i tij ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...