Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në bulevarin “ASNOM”, në ndihmë vijnë edhe zjarrfikësit (Video)

Shkup, 8 janar – Zhurnal.mk – Në afërsi të Hotel Russia në bulevarin ASNOM para pak çastesh ka ndodhur një aksident mes një veture dhe një furgoni sigurimi të kompanisë Perpetu Mobile, raporton Zhurnal nga vendngjarja.

Të lënduar kanë mbetur udhëtarët e veturës si dhe sigurimi i PerpetuMobile.

Nga pamundësia për t’i nxjerë nga vetura, në ndihmë kanë ardhur edhe nga ndihma e shpejtë si dhe një ekip zjarrfikësh.

Pritet që MPB të del me më tepër detaje sot ose në të dhënat ditore nesër në mëngjes.//Zhurnal.mk

Aksident në bulevarin "ASNOM", në ndihmë vijnë edhe zjarrfikësit

Aksident në bulevarin "ASNOM", në ndihmë vijnë edhe zjarrfikësit

Posted by ZHURNAL.MK on Friday, January 8, 2021

Postime të ngjashme

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

Ngacmoi seksualisht minorenen, arrestohet 43-vjeçari në Fier

S.B.

Sulmohet me thikë një person në Prishtinë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...