Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident në Drenas, vdes një person

Një aksident ka ndodhur në Drenas dje rreth orës 19:30.

Në raportin e policisë, thuhet se deri te aksidenti ka ardhur kur ngasësi mashkull kosovar me veturën e tij dyshohet se nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka ndërruar jetë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Qeveria thotë se fluksi i qytetarëve për në Shqipëri s’ka lidhje me masat

R Zh

Nga Qeveria e Serbisë pyesin Kurtin: A e ke prioritet “Shqipërinë e Madhe”?

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

“Ligji për pasuri të pajustifikueshme mund të hetojë edhe pasurinë e qytetarëve”

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...