Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në Fushë-Kosovë, lëndohen disa persona

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Fushë-Kosovë.

Klan Kosovë mëson se disa persona janë lënduar dhe të njëjtit dërguar për tretman mjekësor.

Akoma nuk dihet për shkaqet që kanë çuar deri tek ky aksident.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...