Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident në Fushë Kosovë, vetura godet këmbësoren

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e së shtunës në Fushë Kosovë, raporton Express

Rasti ka ndodhur në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë, pasditen e së shtunës, ku një veturë në lëvizje ka goditur një këmbësore.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në trajtim mjekësor.

Raportohet se i dyshuari mashkull  kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën , ka goditur këmbësoren-viktimën femër  kosovare . Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

Është bërë e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet kompetente.

Postime të ngjashme

Ish-deputeti i LDK-së: Në udhëheqësinë e partisë, duhet të thyhet monopoli

T E

Fatmir Sejdiu për Isa Mustafën: Thoshte se fitoj me duar në xhepa

T E

U shënua 24-vjetori i rënies së heroit Besnik Restelica

T E

Haki Abazi mbetet jashtë Kuvendit

T E

Arrestohen gjashtë persona nga Prilepi të kërkuar me fletarrest

D J

Reagon Hoti pas aksionit të policisë: Fajtorët duhet të marrin dënimin maksimal

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...