Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Aksident në Fushë Krujë, vdes një 26 vjeçar

Një 26-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Borizanë në aksin Fushë Krujë-Kurbin.

Policia bën të ditur se mjeti tip “Audi”, ka humbur kontrollin duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës, e për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri, ndërsa drejtuesi i mjetit është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Brenda makinës janë gjetur dy palë targa, çka ka hedhur dyshimet se makina ka qenë e vjedhur./tvklan

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Irani sulmon Shqipërinë: Ju nuk flisni dot për të drejtat e njeriut, keni mbushur vendin me vrasës dhe terroristë

T E

Nëna braktis vajzën mes Turqisë, gjyshja detyrohet të kthehet në Shqipëri për ta shkolluar…

T E

Fotografia e rrallë nga Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë

T E

Transportonin 27 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bindën urdhrit të policisë

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...