Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Aksident në Hasanbeg, përfshihen tre vetura

Shkup, 30 dhjetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në hyrje të lagjes Hasanbeg të Shkupit me çrast janë përfshirë 3 vetura.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të lagjes, gjegjësisht afër stacionit të autobusit në këtë lagje.

Për më shumë detaje do te njoftoj MPB në buletinin e saj ditor.

Postime të ngjashme

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

Kthehet depoziti për vaksinat kineze, nga MSH thonë se marrëveshja nuk është anuluar

T E

Alarmante situata me llojin britanik të virusit, nesër mblidhet KSI

T E

305 raste të reja, 167 të shëruar dhe 4 të vdekur, bilanci me Covid 19

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...