Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident në hyrje të Sarajit

Zhurnal Ads

Shkup, 18 shtator – Një aksident komunikacioni ka ndodhur para 30 minutash në hyrje të Sarajit në lagjen Gjorçe Petrov 2.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Restoran Korabit në rrugën kryesore ku janë përfshirë 2 automjete.

Mësohet se ka të lënduar, dhe policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mickoski pret fitore në zgjedhjet lokale në Shtip

admin

Ndryshime të reja në VMRO-DPMNE, Mucunski dhe Gjorçev emërohen sekretarë ndërkombëtar

Z H

Kryetarja e Manastirit pozitive në Kovid-19

T E

LSDM: VMRO-DPMNE vazhdon të vepron rrezikshëm ndaj shëndetit të qytetarëve

admin

Dje në Shkup u sanksionuan 179 shoferë

S.B.

Lëndohet rrëndë 54-vjeçarja pasi që me automjetin e saj doli nga rruga

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...