Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

Një 67-vjeçar nga Kërçova ka marrë lëndime të rënda në një aksident automobilistik që ka ndodhur dje në rrugën lokale për në fshatin Staroec-Kërçovë.

 

Sipas informacioneve nga policia, ai ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Në aksident, shoferi ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Qendrën Mjekësore Kërçovë.

Vendi u inspektua nga një ekip nga Stacioni Policor i Kërçovës.

Related posts

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Arrestohet një person nga Haraçina për posedim të pushkës automatike

D V

Në kërkim për drogë dhe tentativë vrasje, tre të arrestuar në Fier

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com