Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Aksident në Korçë/ Shoferi përplas një këmbësor, largohet nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur në një prej bulevardeve kryesore në Korçë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësor.

Ende nuk dihet gjendja e të plagosurit ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Drejtuesi është larguar nga vendngjarja duke lënë të plagosurin.

Postime të ngjashme

Rama publikon pamjet nga kisha e Shën Premtes në Lukovë: Gati për të pritur vizitorët

D V

Ambasadorja Kim shkon në Vuno, ia shtron me uzo me banorët e fshatit

D V

Policia kontrolle gjatë natës në rrugët e vendit, pezullohen 10 leje drejtimi dhe vendosen dhjetëra gjoba

D V

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër, policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

D V

Situatë e rëndë në Vlorë, zjarret i afrohen banesave në Dukat të ri

D V

Zjarr në Kalanë e Beratit, zjarrfikësit dyshojnë se është e qëllimshme

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...