Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në Korçë, vetura përfundon brenda dyqanit (Foto)

Korçë, 13 nëntor- Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë. Dy mjetë janë përplasur në bulevardin “Republika”, ku njëri prejt tyre ka përfunduar brenda një dyqani.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, vetëm për dëme materiale.

Policia në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit./albeu.com

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...