Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Krujë, plagoset 21-vjeçari

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në Fushë-Krujë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40. Drejtuesi i mjetit tip “Benz” me iniciale A.K. është përplasur me automjetin tip “Opel” me drejtues 21-vjeçarin me iniciale F.Sh, i cili është dërguar në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Ndërkohë, shtetasi me iniciale A.K. është shoqëruar në komisariatin e policisë, për hetimin e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.03.2021, në orën 13:40, në Fushë Krujë, janë përfshirë në aksident rrugor mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin A. K., dhe mjeti tip “Opel”, me drejtues shtetasin F. Sh., 21 vjeç, i cili si pasojë e përplasjes është lënduar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit tip “Benz”, shtetasi A. K., është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...