Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

Kumanovë, 6 mars – Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Kumanovës ku një veturë e ka goditur një biçikletë e më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Sipas asaj që mësohet nga vendngjarja, shoferi i veturës që ka goditur biçikletën ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Forcat policore janë në vendngjarje dhe po punojnë në zbardhje kurse nesër priten detaje rreth aksidentit.

Postime të ngjashme

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

Sanksione për 109 vozitës në Shkup, 30 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 5 të arrestuar në Durrës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...