Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Kumanovë, lëndohen tre persona

Dje rreth orës 17.50 në SPB-Kumanovë është denoncuar se në udhëkryqin nga bul. “Brigada e tretë maqedonase”, rr.”Branko Bogdanski Gucman” dhe rruga për në f.Proevcë ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Citroen”, me targa të Kumanovës, i drejtuar nga B.P.(72) nga Kumanova, në të cilën bashkudhëtar ka qenë L.P.(68) nga Kumanova dhe automjeti i udhëtimit “Opel Astra”, me targa të Kumanovës, i drejtuar nga I.J.(30) nga Kumanova.

Pas aksidentit të gjithë të lënduarit u dërguan në Spitalin e përgjithshëm të Kumanovës, ku tek I.J. dhe L.P. janë konstatuar lëndime ndërsa tek B.P. janë konstatuar lëndime të rënda trupore. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB Kumanovë.

Postime të ngjashme

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

Marihuana në malin e Tetovës, paraburgosen tre shkupjanët!

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...