Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Aksident në magjistralen Kërçovë-Gostivar, një i vdekur dhe dy të lënduar

Kërçovë, 14 shkurt – Mbrëmë (14 shkurt), dhjetë minuta pas mesnate, në magjistralen Gostivar – Kërçovë, afër urës së Novoselllës, vetura “BMW” me targa zvicerane, e drejtuar nga M.S. (54) nga Kërçova ka devijuar dhe ka fluturuar jashtë rrugës.

Në aksident, M.S. ka ndëruar jetë në vend, kurse pasagjerët N.S. (52) dhe L.A. (52), gjithashtu nga Kërçova kanë pësuar lëndime trupore dhe janë transferuar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad” për ndihmë mjekësore.

Skena e aksidentit është inspektuar nga Prokurori Publik dhe ekipi nga DPB Gostivar. Me urdhër të Prokurorit Publik, ndaj trupit të pajetë të të ndjerit M.S. do të kryhet autopsi.

Postime të ngjashme

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...