Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në magjistralen Veles – Shtip, lëndohet rrëndë 30 vjeçari nga Shkupi

Në datën 06.08.2020 në orën 09.55 është denoncuar se në magjistralen Veles – Shtip, në zonën e f.Tri Çeshmi, ka ndodur aksident trafiku ndërmjet automjetit transportues “Folksvagen Kedi”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga N.L.(30) nga Shkupi dhe automjeti i udhëtimit “Ford Ka”, me targa të Shtipit, i drejtuar nga D.B.(49) nga Vinica. Në aksident N.L. ka marrë lëndime të rrënda trupore, ndërsa D.B. ka marrë lëndime trupore, të cilat u konstatuan në Spitalin Klinik të Shtipit. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shtip.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...