Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Manastir, bashkëudhëtari lëndohet rrëndë

Në datën 29.01.2021 në orën 00.30 është denoncuar se në udhëkryqin  nga rr. “Metodija Andonov Çento” dhe rr. “Partizanska” në Manastir, I.C.(26) nga Manastiri, duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Folksvagen Golf”, me targa të Manastirit, ka humbur kontrollin dhe ka goditur shtyllën elektrike. Në aksident lëndime të rrënda ka marrë bashkëudhëtari R.Ç.(25) nga Manastiri, ndërsa lëndime trupore ka marrë vozitësi, lëndime të cilat i konstatoi Spitali klinik në Manastir. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB – Manastir.

Postime të ngjashme

Humb jetën një punëtor në Koçan

D V

Kapet shqiptari me 494 mijë euro, ja ku i kishte fshehur

D V

Arrestohet 37 vjeçari në Fushë-Kosovë

N E

Lëndohet rëndë një motoçiklist në një aksident në Shkup

Z H

MPB konfirmon lajmin e Zhurnalit: Kapet marihuanë me vlerë 150 mijë euro

Z H

Sulmuan njëri-tjetrin me mjete të forta, arrestohen dy pejanët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...