Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në Manastir, një grua lëndohet rrëndë

Në rrugën “Filipi i dytë Maqedonas” në orët e pasditës së 26 marsit automjeti i tipit “Hjundai”, e drejtuar nga 29-vjeçari nga Manastiri ka përplasur këmbësoren, gruan 45-vjeçare nga Manastiri.

Në fatkeqësi gruaja ka marrë lëndime të rrënda dhe është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Manastirit për t’ia dhënë ndihmën mjekësore.

Në vendin e ngjarjes është kryer hetim nga ekipi i SPB Manastir.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...