Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Manastir, një person humb jetën rrugës për në spital

Një person nga Manastiri e ka humbur jetën në një aksident trafiku, që dje ndodhi në rrugën Manastir – kalimi kufitar Mexhitlija.

Nga SPB Manastir informojnë se aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin e fshatit Bistrica dhe Optiçari, kur një makinë “Renault Megan” me targa të Manastirit, ka dalë nga rruga.

“Makina është drejtuar nga personi A.B, i cili gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë”, thonë nga SPB Manastir.

Ata shtojnë se pas urdhrit të prokurorit publik trupi i personit është dërguar për autopsi, ndërsa hetim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Manastir

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...