Agjencia Zhurnal.mk

Aksident në Mitrovicë, motoristi në gjendje të rëndë (Foto)

Mitrovicë, 21 janar- Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Zhabar të Mitrovicës, përkatësisht në udhëkryqin që lidh me Shipolin.
“Jepi zë” merr vesh se motoristi është i lënduar rëndë pasi kur u aksidentua është përplasur për tokë.

Për momentin nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, mirëpo konfirmohet se lëndimet janë të rënda.

Ndryshe, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...