Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Ohër, një grua lëndohet rrëndë

Në datën 12.01.2021 në orën 08.55 është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “7 Nëntori” me rr. “Marko Nestoroski” në Ohër ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Reno”, i drejtuar nga T.J.(53) nga f.Volinë, komuna “Debrca” dhe automjeti i udhëtimit “Ford Fokus”, i drejtuar nga V.N. (32) nga Ohri, të dy auotmjetet me targa të Ohrit. Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë bashkëudhëtarja S.J.nga automjeti “Reno”, të konstatuara në “Sh.Erazmo” Ohër. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Ohër.

Postime të ngjashme

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me urgjencë drejt Tiranës

S.B.

Automjeti doli nga rruga Gostivar-Gradec, lëndohen tre persona ndër të cilët edhe një i mitur

S.B.

Gjithsej 12 persona akuzohen për përdorim të PCR-testeve të falsifikuara në Aeroportin e Shkupit

S.B.

Vozitësi lëndohet rëndë në një aksident në Kumanovë

S.B.

Falsifikuan testet PCR, akuzë kundër 12 personave

Z H

Vetëaksident në Suharekë, lëndohen pesë persona

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...