Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Ohër, vetura goditi një 18-vjeçar dhe një të mitur

Në datën 24.12.2020 në orën 18.25 në Ohër në rrugën “Zhelezniçka”, E.N.(45) nga fshati Llabunishtë, Strugë, duke drejtuar automjetin motorik të udhëtimit “BMW” me targa të Strumicës ka goditur personin me iniciale I.U.(18) dhe një të mitur nga Ohri. Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë I.U. dhe është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” në Shkup. Të miturit i është dhënë ndihmë mjekësore në spitalin “Sh.Erazmo” në Ohër. Për ngjarjen ëshë njoftuar prokurori publik dhe është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Arrestohen gjashtë persona nga Prilepi të kërkuar me fletarrest

D J

Aksident i rëndë në minierën e Bulqizës/ Humb jetën minatori 49-vjeçar, baba i tre vajzave

S.B.

Arrestime në disa komuna, Policia sekuestron çanta me para

S.B.

Traktoristi doli nga rruga, humbi jetën në vendin e aksidentit

S.B.

Biçiklisti lëndohet rëndë pasi që e goditi një këmbësor

S.B.

Mosmarrëveshje në trafik, përleshen dy persona nga Gjostivari

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...