Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në “Partizanksa” – me veturë ka goditur një këmbësor dhe një furgon të parkuar

Një person është lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në “Partizanska” në Shkup kur automjeti ka goditur këmbësorin dhe furgonin e parkuar.

Sipas informacioneve të MPB-së, dje në orën 15.00 në parking hapësirën e një ndërtese në bul. “Arradhat partizane” në Shkup, G.J.(76) me veturë “Jaguar” ka goditur automjetin motorik transportues “Mercedes Sprinter” dhe këmbësorin M.J.(74) nga Shkupi.

Në aksident, M.J. ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi inspektues i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...