Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident në Pejë, vdes një person

Një aksident i rëndë trafiku në mes katër automjeteve, dy në lëvizje, dy të parkuara ndodhi së fundi në Pejë.

Si pasojë e këtij aksidenti një person ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar pa shenja jete në emergjencë.

Gjithashtu u theksua se me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.


Pejë 06.02.2021-23:00.

Raportohet për aksident trafiku në mes të katër automjeteve, dy në lëvizje dhe dy të parkuara, dyshohet se i dyshuari mashkull kosovar nga pakujdesia ka goditë veturën e viktimës mashkull kosovar. Përpos dëmeve materiale viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ishte dërguar pa shenja jete në emergjencë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje”.

Postime të ngjashme

Rrokulliset një kamion në rrugë Kërçovë – Ohër afër aeroportit

D V

Injorohen garancat, Specialja ia vazhdon paraburgimin ish-presidentit Thaçi

D V

Sa janë të sigurta të dhënat personale në Kosovë?

D V

Nagavci ka një kërkesë për mësimdhënësit: Shtatori duhet të na gjejë me punëtorë arsimorë të vaksinuar

D V

Kurti: Jemi të përkushtuar për mbrojtjen dhe përparimin e të drejtave të njeriut

D V

Gërvalla në Slloveni: BE-ja duhet ta ndalë ‘Mini-Shengenin’, i rrezikshëm për paqen në Ballkan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...