Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në Prilep, një person lëndohet rrëndë

Dje rreth orës 16.00 në rr. “Pop Avramija” në Prilep ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Nisan Primera” me targa të Prilepit, i drejtuar nga R.S.(41) nga Prilepi, dhe motoçikleta “Tomos” pa targa, e drejtuar nga P.Sh.(62) nga Prilepi, thuhet në komunikatën e MPB-së.

P.Sh. është dërguar në Spitalin e qytetit në Prilep ku i është konstatuar lëndim i rrëndë trupor.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i Stacionit policor Prilep.

Postime të ngjashme

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

Marihuana në malin e Tetovës, paraburgosen tre shkupjanët!

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...