Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Aksident në Prizren, lëndohet rëndë një person

Një person është lënduar rëndë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Prizren.

Në këtë aksident kanë qenë një traktor dhe një motoçikletë me ngasës meshkuj kosovarë.

Si pasojë, ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime të rënda trupore, i cili ka pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Prizrenit nga ku për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor është dërguar në QKUK-Prishtinë.

Ndërsa me urdhër të prokurorit të shtetit i dyshuari ndalohet në mbajtje.

Postime të ngjashme

Arben Vitia: “Negociatat me kompanitë prodhuese po vazhdojnë dhe janë në rrugën e duhur” arrijnë në maj

N E

Kosovës i ngelin vetëm edhe 7868 vaksina

N E

Kosova lehtëson pjesërisht masata kufizuese

N E

Glauk Konjufca: Qëllimi i Serbisë ishte shfarosja e popullit tonë

N E

Ministria e Shëndetësisë janë vaksinuar 16.132 persona të moshave 75-79 vjeç

N E

Albin Kurti: “Prilli – muaji i masakrave dhe i kujtimit”

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...