Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Reçicë të Madhe në Tetovë. Nuk dihet sesi ka ndodhur aksidenti që njëra veturë është rrokullisur.

 

Ndësa deri tani nuk ka informata nëse ka viktima apo persona të lënduar. Ekipet e ambulancës dhe policisë kanë dal në vendngjarje.

Related posts

Gjendet i mbytur në Liqenin Artificial një i moshuar

D V

Kosovë/ Policia sekuestro dy armë zjarri në Drenas

N E

Aksident i rëndë – një viktimë dhe tre të lënduar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com