Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Aksident në rrugën “Don Bosko” në Tiranë, makina përplas 4-vjeçarin

Një aksident është shënuar këtë të mërkurë në rrugën “Don Bosko”, në kryeqytet.

Sipas një informacioni paraprak të dhënë nga policia mësohet se një automjet ka aksidentuar fëmijën e mitur, me iniciale A. S 4 vjec.

Vogëlushi është shoqëruar menjëherë për në spital dhe ndodhet nën kujdesit e mjekëve, ndërkohë që policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.05.2021, rreth orës 12:00, në rrugën “Don Bosko”, mjeti me drejtues shtetasin L. H., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A. S 4 vjec, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

188 shoferë të sanksionuar për parakalim të parregullt, 1/3 nga Tetova

Zekirija Haxhiu

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...